Наші викладачі

Тільки той зможе стати справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він і сам був дитиною.

Файзулліна Ольга Георгіївна

Вчитель І категорії, стаж педагогічної діяльності - 30 років. Закінчила Одеський педагогічний університет ім. Ушинського.

Пройшла курси в проєкті Нової Української Школи

Сидоренко Валерія Валерієвна

Сидоренко Валерія Валерієвна. Має вищу освіту. Закінчила Одеський Національний Університет ім. Мечникова, факультет Романо-Германської філології. Викладач англійської, французької мови та літератури. Стаж педагогічної діяльності 20 років. Працювала на факультеті РГФ, потім в приватних закладах.

Має вищу освіту, закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю - вчитель початкових класів. Стаж роботи 3 роки.

Лєвченко Наталія Євгенівна

Вчитель, має вищу освіту. Закінчила Луганський педагогічний університет ім. Тараса Шевченка, вчитель початкових класів, має ІІ кваліфікаційну категорію. Стаж педагогічної діяльності 15 років.

Арденс Елена Миколаївна

Має 3 вищі освіти, закінчила Державний педагогічний університет ім. Н.К. Крупської , Херсон, курси підвищення освіти, кваліфікаційну категорію "спеціаліст 1 категорії. Магістр Дипломатичних Мистецтв"та Стратегічних Досліджень, Магістр Педагогіки та Методики навчання в початковій школі...

Сабатин Оксана Іванівна

Має середню освіту, закінчила Одеське медичне училище , стаж 25 років..