Наші викладачі

Тільки той зможе стати справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він і сам був дитиною.

Файзулліна Ольга Георгіївна

Вчитель І категорії, стаж педагогічної діяльності - 30 років. Закінчила Одеський педагогічний університет ім. Ушинського.

Пройшла курси в проєкті Нової Української Школи

Крохмаль Надія Євгенівна

Має вищу освіту, закінчила Лісичанське педагогічне училище за спеціальністю – вчитель початкових класів та Одеський педагогічний університет за спеціальністю вчитель англійської мови. Стаж педагогічної діяльності 5 роки.

Шевчук Дар’я Олександрівна

Має вищу освіту, закінчила Луганський педагогічний університет ім. Тараса Шевченка. Вчитель початкових класів, має І кваліфікаційну категорію, стаж педагогічної діяльності 25 років.

Лєвченко Наталія Євгенівна

Вчитель, має вищу освіту. Закінчила Луганський педагогічний університет ім. Тараса Шевченка, вчитель початкових класів, має ІІ кваліфікаційну категорію. Стаж педагогічної діяльності 15 років.

Ляшенко Юлія Володимирівна

Має вищу освіту,закінчила Кіровоградський педагогічний університет . Вчитель англійської мови в початкових класах, має І кваліфікаційну категорію, стаж педагогічної діяльності 15років.

Колесникова Ольга Ігорівна

Має вищу освіту,закінчила філологічний факультет Мечникова .Вчитель німецької мови в початкових класах, має І кваліфікаційну категорію, стаж педагогічної діяльності 7 років.

Сабатин Оксана Іванівна

Має середню освіту, закінчила Одеське медичне училище , стаж 25 років..

Козлова Дар'я Володимирівна

Має вищу освіту,закінчила Східноукраїнський національний університет імені В.Даля ,працює психологом в початкових класах, має I кваліфікаційну категорію, стаж психолого-педагогічної діяльності 15 років..