Літній табір завершено!

Лето! Я так хочу, чтобы ты не кончалось!
13.06.2019
Праздник первого звонка в нашей школе

Літній табір завершено!

Перебування у літньому шкільному таборі – це можливість провести час у колі друзів, вивчити щось нове в іграх і розвагах, набути нових корисних навичок, творчо працювати в команді і ствердитися у корисності здорового способу життя.

Пріоритетними напрямками роботи пришкільного табору закладів були оздоровлення, відпочинок, виховання та різнобічний розвиток дітей.

Протягом оздоровчого періоду діти відвідували Одеський дельфінарій та біопарк, Астрономічну обсерваторію в парку ім. Т.Шевченка, музеї, Одеський національний академічний театр опери та балету, Одеський музично-драматичний театр, Одеський театр юного глядача, Одеську кіностудію ім. О. Довженка, виставки, кінотеатри. Для дітей проводились пізнавальні екскурсії містом, до Музею цікавої науки, міських підприємств та пожежних частин.

Протягом відпочинку учні створювали яскраві малюнки на асфальті на тему «Літні розваги», переглядали мультфільми, проводили святкові концерти. Кожен день був насичений цікавими заходами: іграми, конкурсами, дискотеками, квестами, майстер-класами, різноманітними святами, фестивалями, костюмованими виставами, інтелектуальними змаганнями.

З метою зміцнення здоров’я дітей проводились ігри на свіжому повітрі, подорожі до парків та скверів міста, було організовано відпочинок на березі моря.
Цього року наші учні дійсно провели час з користю.
Любі ніші учениці! Вітаємо вас з початком літніх канікул і чекаємо у новому навчальному році!