Із святом останнього дзвоника

День здоров’я
31.05.2019
Прозвенели последние звонки, за плечами еще один учебный год. А вы готовы к лету? Предлагаем поговорить о летних лагерях
08.06.2019

Із святом останнього дзвоника

Шановні друзі! Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунав останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора — літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаю, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники школи першого ступеня, для яких сьогодні відкрилися двері до середньої школи, сприймають останній дзвоник, як початок дороги у нове, доросле життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.