Наші викладачі

Тільки той зможе стати справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він і сам був дитиною.

Файзулліна Ольга Георгіївна

Вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної діяльності - 25 років. Закінчила Одеський педагогічний університет ім. Ушинського.

Пройшла курси в проєкті Нової Української Школи

Крохмаль Надія Євгенівна

Має вищу освіту, закінчила Лісичанське педагогічне училище за спеціальністю – вчитель початкових класів та Одеський педагогічний університет за спеціальністю вчитель англійської мови. Стаж педагогічної діяльності 4 роки.

Шевчук Дар’я Олександрівна

Має вищу освіту, закінчила Луганський педагогічний університет ім. Тараса Шевченка. Вчитель початкових класів, має І кваліфікаційну категорію, стаж педагогічної діяльності 14 років.

Лєвченко Наталія Євгенівна

Вчитель, має вищу освіту. Закінчила Луганський педагогічний університет ім. Тараса Шевченка, вчитель початкових класів, має ІІ кваліфікаційну категорію. Стаж педагогічної діяльності 11 років.

Кобзова Юлія Петрівна

Вчитель іноземної мови, має вищу освіту. Закінчила Одеський національний університет ім. Мечникова, за спеціальністю — викладач англійської мови та літератури.